Avşa Adası’nda kiralık Motel

Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

AKSOY, ADALARIN ULAŞIM SORUNUNU KONUŞTU

Paylaş

Adalar ulaşım sorunu

Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, A Haber canlı yayınına katıldı. Göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Aksoy, planladıkları çalışmalara da değindi.

Abroz Masal Parkı’nda gerçekleşen canlı yayında konuşan Aksoy, Marmara Adası, Ekinlik Adası ve Avşa Adası’nda gerçekleştirdikleri altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Avşa ve Yiğitler mahallelerinde dere ıslah çalışmaları yaptıklarını anlatan Aksoy, önümüzdeki süreçte de yine Avşa ve Yiğitler’de dere ıslah çalışmalarının süreceğini ifade etti. Bunun yanında sağlıktan sosyal yaşam donatılarına kadar bir çok projeyi gerçekleştirmek için 24 saat çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Aksoy, en önemli projelerinden birinin de ulaşım olduğunu vurguladı.

Adalar ve ana kara arasında kış aylarında ulaşımın sürekli hale gelmesi için çalışmalarına devam ettiklerine işaret eden Süleyman Aksoy, ulaşımın devlet eliyle gerçekleştirilmesi için adalar ve Erdek arasında yeni seferler için planlar yaptıklarını anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir