Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

Antepli Neco’nun Yeri Avşa’da Hizmete Açıldı

Paylaş

avşa adası

Antep yöresine ait lezzetleri Avşa Adası’na taşıdıklarını belirten Antepli Neco’nun Yeri Sahibi Mehmet Büyükdere, herkesi iskelede bulunan Antepli Neco’nun Yeri’ne beklediklerini ifade etti. Antep yöresine ait birçok lezzeti menüsünde bulunduran Antepli Neco’nun Yeri, iskele meydanındaki Ada Cafe’nin yan tarafında kolayca bulabileceğiniz bir yerde. ‘Siparişim eve gelsin’ diyorsanız, bir telefon etmeniz yetiyor; yemek siparişlerinizi kapınıza kadar getiriyorlar. 

Lezzete ve müşteri memnuniyetine önem verdiklerini söyleyen Mehmet Büyükdere, “Avşa Adası’nda yep yeni bir konseptle gastronomi alanında hizmet veriyoruz. Misafirlerimize kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortamda kaliteli bir servisle, lezzete önem veriyoruz. Avşa’dayken canınız kebap ya da lahmacun mu çekti, o zaman Antepli Neco’nun Yeri’ne uğrayabilirsiniz” dedi. 

kebap lahmacun

“ÇEŞİTLİLİĞE ÖNEM VERİYORUZ”

Özenle seçtikleri et ürünlerinden kebap ve lahmacunun yanı sıra dürüm, döner, köfte, pide, çorba ve kokoreçi misafirlerine sunduklarını dile getiren Necati Usta da, ayrıca sucuk, tatlı ve meşrubat çeşitlerini müşterilerine sunduklarını ifade etti. Birincil önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunun altını çizen Necati Usta, şöyle devam etti: “Çeşitliliğe önem veriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin hiçbirinde ürün kalitesini düşürecek veya insan sağlığını tehlikeye sokacak ara maddeler kullanmıyoruz. Yaklaşık 20 yıldır bu işi yapıyorum. Antep’teki lezzeti Avşa’ya taşıdık. Herkesi bekliyoruz.”

Avşa Adası lahmacun siparişi
Necati Usta

Öte yandan, öğlene kadar açık büfe kahvaltı veren işletme, kahvaltılık birçok çeşit bulunduruyor. Lezzet yolculuğunda yenilenen yüzü ve iddialı menüsüyle yoluna devam eden Antepli Neco’nun Yeri için iletişim bilgileri şöyle:

İLETİŞİM

Adres: Deniz Mahallesi, İnönü Caddesi  No: 1/1 Z 2 Avşa Adası

Tel: 0(266) 896 23 51

Mehmet Büyükdere: 0543 409 87 19

Necati Usta: 0(541) 434 27 27

Durmuş Usta: 0(531) 246 09 23

avşa adası

avşa

 

One thought on “Antepli Neco’nun Yeri Avşa’da Hizmete Açıldı

  1. Kahvaltı ve lahmacun için tercih ettik. Fiyat ları olsun çalışan arkadaş ve abiler hepsi misafirperver ve fiyatları da uygun.. Kahvaltı 20 tl lahmacun 7 tl idi.. Deneyenlerin memnun kalacağına inanıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir