Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

Büyükdere İnşaat’tan Avşa Adası’nda Satılık Daireler!

Paylaş

avşa adası

Uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Büyükdere İnşaat, Avşa Adası’nda yazlık sahibi olmak isteyenlere ve gayrimenkul yatırımcılarına uygun daireler inşa ediyor. Avşa Adası’nda futbol sahasının olduğu yerde ve Mandıra Bağı’nda olmak üzere iki yerde projelerini tamamladıklarını belirten Büyükdere İnşaat Sahibi Şahin Büyükdere, “İmarlı, iskanlı oturuma hazır olan dairelerimiz her geçen gün değerlenen bir konumda bulunuyor. Şu an 1+1 ve 2+1 dairelerimizin fiyatları aynı; 150 bin TL’den alıcısına teslim ediyoruz” dedi.

avşa adası
Büyükdere İnşaat Sahibi Şahin Büyükdere  0(538) 557 15 65

Anahtar teslimini hemen yaptıklarını söyleyen Şahin Büyükdere, dairelerini müstakil girişli ve bahçeli olarak, müşteri talebine göre inşa ettiklerinin altını çizdi. Büyükdere İnşaat güvence ile ev almak isteyenlere cazip ödeme alternatifleri sunduklarını dile getiren Büyükdere, “Kampanya kapsamında Avşa’da bulunan satış ofisimize gelerek evini beğenenlere, gereken kolaylığı sağlamaya hazırız. Bu kapsamda şu ana kadar bir çok kişiyi ev sahibi yaptık. Yazlık sahibi olanlara ‘henüz fiyatlar yükselmeden gelin yazlık sahibi olun’ diyoruz” ifadesini kullandı.

Plaja ve eğlence yerlerine yürüme mesafesinde”

Avantajlı fiyatları, sosyal alanlara yakınlığı ile alıcıları memnun ettiklerini anlatan Şahin Büyükdere, şöyle devam etti: “Bunun yanı sıra alışveriş yerlerine, plaja ve eğlence yerlerine yürüme mesafesinde dairelerimiz. Ayrıca, futbol sahasının tam yanındayız. Burası Avşa’da en tercih edilen bölge haline geldi. İnşa edilen dairelerin hepsi bağımsız bölümden oluşuyor. Bazı dairelerimizde deniz manzarası var.

Örnek dairelerimizde sona yaklaşırken, gelecek yıllarda da inşa çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek. Projelerimizle konut alıcılarına uygun fiyata daire sahibi yapıyoruz. Doğa ile iç içe yaşamayı seven, gürültüden uzak, zinde bir hayatı tercih eden herkes dairelerimizi çok beğenecek.”

1+1 ve 2+1 daire fiyatları: 150 bin TL

Detaylı bilgi için Şahin Bey’le irtibat kurabilirsiniz;

0(538) 557 15 65 – 0(532) 561 00 77

avşa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir