Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

Eminoğlu İnşaat’tan Avşa’da bahar kampanyası!

Paylaş

Avşa Adası Mavi Koy’daki projesinde sona yaklaşan Eminoğlu İnşaat, inşa ettiği dairelerin satışı için bahar kampanyası hayata geçirdi.

avşa adası

Konut almak isteyenleri uygun fiyata yazlık sahibi yaptıklarını belirten Eminoğlu İnşaat sahibi Musa Zini, “Bu yıl tamamladığımız projede toplamda dört adet 1+1 daire bulunuyor. Zemin kattaki iki dairenin net oturum alanları 35 metrekaredir. Bu dairelerin iki tarafında da balkonları var. 12 metrekarelik balkonlarla daireler 50 metrekareyi geçiyor. Üst kattaki daireler de 35 metrekare oturum alanına ve açık terasa sahip. Ayrıca, bütün dairelerin kendisine ait bahçeleri bulunuyor” dedi.

Eminoğlu İnşaat
Eminoğlu İnşaat Sahibi Musa Zini

İrtibat Telefonu: 0(542) 497 79 65

Söz konusu projenin denize uzaklığının sadece 200 metre olduğunu anlatan Musa Zini, ev almak isteyenlere mümkün olan her türlü kolaylığı sunduklarını, daire ve tapuları hemen teslim ettiklerini ifade etti. Müstakil girişli, bahçeli evler inşa ettiklerini vurgulayan Zini, şöyle devam etti: “Dairelerimiz krediye uygundur! Bunun yanı sıra imara uygun yaptığımız daireler dört bağımsız bölümden oluşuyor.”

DAİRE FİYATLARI

Bahçe katı 1+1 daire fiyatı : 125 bin TL (pazarlık payı vardır)

Teraslı 1+1 daire fiyatı : 150 bin TL (pazarlık payı vardır)

Not: Detaylı bilgi için Musa Bey’i arayabilirsiniz!

0(542) 497 79 65

2 thoughts on “Eminoğlu İnşaat’tan Avşa’da bahar kampanyası!

    1. Haberde Musa Bey’in telefon numarası var. Kendisini arayıp, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir