Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

ENGİN İNŞAAT’TAN MAVİ KOY’DA DENİZE 50 METRE YAKINLIKTA DAİRELER

Paylaş

Satılık yazlık

Avşa Adası’nın önde gelen inşaat firmalarından biri olan Engin İnşaat, müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt veren bir yeni yatırımını daha hayata geçirdi. İnşaat sektöründeki büyümelerini sürdürdüklerini belirten Engin İnşaat Sahibi Cengiz Zini, “Yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz. Avşa Kumbaşı’da da bir projemizin inşaatına devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda Dostlar Sitesi’nde yaptığımız daireleri sahiplerine teslim ettik. Bunun ardından 2018 yılında Avşa Mavi Koy’da inşaatına başladığımız projenin sonuna geldik. Mavi Koy’da şu anda oturuma hazır olan dairelerimiz denize sadece 50 metre uzaklıkta” dedi.

Satılık daire
Engin İnşaat Sahibi Cengiz Zini

İrtibat Telefonu: 0(532) 425 50 77

Hayata geçen söz konusu projelerinin imarlı, iskanlı ve krediye uygun olduğunu söyleyen Cengiz Zini, dairelerin müstakil girişli ve kendisine ait birer bahçenin bulunduğunun altını çizdi. Kumbaşı’da inşa ettikleri dairelerin ise denize 250 metre uzaklıkta olduğunu ifade eden Zini, inşa ettikleri projeden konut almak isteyenlere cazip fiyatlarla yardımcı olduklarına dikkat çekti. Zini, şöyle devam etti: “1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks dairelerden meydana gelen projelerimizden, biri denize 50 metre, diğeri 250 metre uzaklıkta yer alıyor.”

Avşa Adası satılık daire

DENİZE YAKINLIK AVANTAJI

Her iki projenin de Avşa Merkez’e yürüme mesafesinde olduğunu dile getiren Cengiz Zini, lokasyon olarak Avşa Adası‘nın en gözde koylarından biri olan Mavi Koy’da tatillerini geçirmek isteyenler için güzel bir projeyi bitirdiklerini vurguladı. Zini, “Hayata geçen projemizin denize çok yakın olması tatilciler için aranan özelliklerden biri. Engin İnşaat olarak bu taleplere göre inşa ettiğimiz projede alıcıları bekliyoruz. Aynı zamanda Kumbaşı mevkindeki projemizde denize 5 dakika yürüme mesafesinde” şeklinde konuştu.  

Avşa Adası satılık daire

“İNŞAAT MALZEMELERİNDEKİ ARTIŞA RAĞMEN, FİYATLARIMIZI MAKUL TUTTUK”

Öte yandan, son dönemde inşaat ve gayrimenkul sektöründe yaşanan sıkıntılara ve maliyet artışına rağmen, teslimleri zamanında yaparak yatırımcılarına verdikleri sözü tuttuklarını vurgulayan Cengiz Zini, “İnşaat maliyetlerdeki artış yüzde 60 ila 70’e çıktı. Buna rağmen biz fiyatlarımızı makul tuttuk. Şu anda teslimlerimizi hemen gerçekleştirebiliyoruz. Kumbaşı projemizde ise Mart ayında teslim etmeye başlayacağız. Daha yaz sezonuna girmeden, fiyatlar yükselmeden gelin dairenizi alın, diyoruz. Konutta en büyük fırsat dönemi ile karşı karşıyayız. Küçük bütçeli aileler için yazlık sahibi olmak için son virajdayız, denilebilir” ifadesini kullandı.

Avşa Adası satılık daire

DAİRE FİYATLARI ŞÖYLE:

1+1 Daire; 140 bin TL
2+1 Daire; 160 bin TL
3+1 Dubleks Daire; 200 bin TL

DAİRE İLE İLGİLİ DETAYLAR İÇİN, CENGİZ BEY’İN TELEFON NUMARASINI ARAYABİLİRSİNİZ!

0(532) 425 50 77

Avşa

One thought on “ENGİN İNŞAAT’TAN MAVİ KOY’DA DENİZE 50 METRE YAKINLIKTA DAİRELER

  1. Avşa Adası’nda güzel işler yapan bir firma. Cengiz beye selamlar. Bize çok yardımcı oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir