Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

GÖNENÇ İNŞAAT’IN AVŞA ADASI’NDAKİ ÜÇ PROJESİNDE SATIŞLAR DEVAM EDİYOR

Paylaş

avşa gönenç inşaat

Kaliteye, güvene ve müşteri memnuniyetine önem veren Gönenç İnşaat, Avşa Adası’nda ve Bandırma’da çalışmalarına devam ediyor. Avşa Adası’nda 2018 yılında 24 daireyi müşterilerine teslim eden Gönenç İnşaat, aynı dönem içinde Bandırma’da da 8 daireyi alıcıyla buluşturdu. Şu anda Avşa Adası’nda devam eden 3 projesi hakkında bilgi veren Gönenç İnşaat Sahibi Salih Gönenç, “Avşa’da devam eden projelerimizden biri Yiğitler yolu Mandıra Bağı’nda, diğeri Avşa Kumbaşı Karayel sokakta. Üçüncüsü ise Eski diskoların bulunduğu Güneş Motel’in arkasında kalıyor” dedi.  

Gönenç İnşaat
Gönenç İnşaat Sahibi Salih Gönenç

İrtibat Telefonu; 0(541) 841 06 65

Avşa’daki projelerini Mart ayında teslim edeceklerini dile getiren Salih Gönenç, inşa ettikleri dairelerin krediye uygun olduğunun altını çizdi. Müstakil girişli ve herkese ait bir bahçenin olduğu daireler ve yazlıklar yaptıkları bilgisini veren Gönenç, şöyle devam etti: “1+1, 2+1 ve Dublex daireler inşa ediyoruz. Satıştan sonra da her zaman müşterilerimizin yanındayız. Müşteri memnuniyeti bizim en çok önem verdiğimiz şey. Dairelerimiz denize yürüme mesafesinde. Ayrıca alışveriş dükkanlarına, eğlence merkezlerine ve kafelere yaklaşık 5 ila 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.”

avşa gönenç inşaat

GÖNENÇ İNŞAAT HAKKINDA

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yazlık yaşam alanları geliştiren Gönenç İnşaat, Balıkesir’in Marmara Adası’na bağlı olan Avşa Adası’nda bugüne kadar 100’ü aşkın kişiyi ev sahibi yaptı. Bunun yanı sıra Bandırma’da birçok aileyi ev sahibi yapan firma, gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atıyor.

Avşa adası

Hızla değerlenen projeleriyle yatırımcılarına istikrarlı bir şekilde kazandırmaya devam eden Gönenç İnşaat, yeni projeleri heyecanla beklenen bir firma olmayı sürdürüyor. Yenilikçi ve müşteri odaklı yapısından ödün vermediklerine dikkat çeken Salih Gönenç, “İş alanımızda istikrarlı ve güvenilir bir kuruluş olarak, toplumsal değerleri ön planda tutan, doğaya ve çevreye saygılı, yenilikçi uygulamalar ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

avşa gönenç inşaat

DETAYLAR İÇİN SALİH BEY’İN TELEFON NUMARASINI ARAYABİLİRSİNİZ!

0(541) 841 06 65

BUGÜNE KADAR YAPILAN PROJELERDEN GÖRSELLER

Avşa adası

avşa gönenç inşaat

avşa gönenç inşaat

Avşa Adası

Avşa Adası

2 thoughts on “GÖNENÇ İNŞAAT’IN AVŞA ADASI’NDAKİ ÜÇ PROJESİNDE SATIŞLAR DEVAM EDİYOR

  1. Tebrik ediyorum salih bey.. Gercekten guvenilir kaliteli yaptigi evlerin hakkini veren bi insan…Herkese tavsiye ederim. Basarilarin dewamini diliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir