Avşa Adası’nda kiralık Motel

Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

Mayıs’ta Avşa Adası Nasıl Olur? Video Haber

Paylaş

Özellikle yaz aylarında alışılagelen Avşa Adası’nın bu halini görenler belki de çok azdır. Mayıs ayında sizler için Avşa Adası’nın sahilini gezerek videoya kaydettik. Umarız beğenirsiniz. İyi seyirler

Balıkesir’in Marmara Adası’na bağlı olan Avşa Adası, Marmara Denizi içinde yer alıyor. İstanbul’a deniz otobüsüyle üç saat uzaklıkta yer alan Ada, Erdek’e gemiyle 2 saat uzaklıkta bulunuyor. Aynı zamanda Tekirdağ’dan da 2,5 saatte adaya ulaşabiliyorsunuz. Özellikle yaz aylarında İstanbullu tatilcilerin akınına uğrayan Avşa Adası, eğlence turizminde kayda değer bir öneme sahip.

Avşa Adası’nın diğer bir özelliği de birçok güzel koya sahip olması. Ada çevresinde keşfetmeye hazır irili ufaklı 25 adet plaj ve koy bulunuyor. Ada içinde tüm koy ve plajlara ulaşmanızı sağlayacak minibüs ve taksi imkanları var. Doğal plajları, ince kumu ve temiz denizi ile Avşa Adası konaklamak için güzel bir yer. Barları, türkü evleri ve canlı müzik yapan kafeleri ile bilinen Ada, sizlere sabaha kadar eğlenceyi doyasıya yaşatıyor. Her bütçeye göre keyifli bir tatilin kapılarını aralamak istiyorsanız, Avşa Adası sizi bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir