Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

Son yılların gözde tatil rotası: Avşa Adası

Paylaş

(Özel Haber)

Özellikle yerli turistlere kolay ulaşılabilir olması ve yakınlığı ile oldukça cazip hale gelen Avşa Adası. Bitmek bilmeyen sahili ve kumsalıyla öne çıkıyor. En güzel yaz tatili yerleri arasındaki yerini alıyor. Ziyaretçilerine hem doğal güzelliği hem eğlenceyi bir arada sunuyor. Deniz-kum-güneş konseptinde tatil yapmak isteyenlere cazip alternatifler bekliyor.

CAZİP FİYATLARA TATİL İMKANI

Cazip fiyatlara tatil yapmak isteyenler sitemizden uygun mekan ve otelleri çok yakında bulabilir. Gazete Avşa bünyesindeki Avşa Rehberi, bunun için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Marmara’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Avşa, son yılların en gözde tatil merkezleri arasında yerini aldı. Kişi başı 40 TL başlayan fiyatlarla Türkiyeli ve yabancı turistlere ekonomik tatil yapma şansı tanıyor.

Avşa‘da ilk gün yapılacak panoramik şehir turunda koyları, Manastır’ı ve safari etkileri yanı sıra birçok eğlence mekanlarına ve su sporlarına katılabilirsiniz. Dinlenme, alışveriş ve serbest zaman imkânı tanıyan Ada, muhteşem kumsalıyla tatilciler için harika bir alternatif. Ulaşım, tüm transferler ve merkezi konaklama alternatifleri ile sunulan Avşa’da cazip fiyatlarla tatilcileri cezbedecek her şeye sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir