Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

Temel Motel’den %20’ye Varan Erken Rezervasyon İndirimi!

Paylaş

Tatilini Avşa Adası’nda geçirmek isteyenlere kolaylık sağlayan Temel Motel, Gazete Avşa okurlarına özel erken rezervasyon yaptıranlara yüzde 20’ye varan indirim yapıyor. Avşa’da Temel Motel 1 ve Temel Motel 2 şeklinde iki ayrı yeri ile hizmet verdiklerini belirten Temel Motel yetkilisi, “Gazete Avşa aracılığıyla bizi arayanlara yüzde 20 indirim yapacağız. Bu kampanyamızdan tüm vatandaşlarımız yararlanabilir. Yıllardır Avşa Adası’nda motelcilik yapıyoruz. Bizi tercih edenlere bu vesileyle teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İrtibat Telefonu: 0(532) 066 95 00

Avşa Adası’nda kiralık Motel fiyat

Temel Motel 1 Konumu ve Özellikleri

Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde bulunan Temel Motel , denize sıfır konumu ile sabah uyandığınızda bir kaç adımda denizle buluşabilirsiniz. Temel Motel’in kendisine ait plajında kahvaltı dahil bir hizmet sunuyor.

Avşa Temel Motel 2

Temel Motel 2 Konumu ve Özellikleri

Temel Motel 2 ise çarşının tam göbeğinde iskeleye 50 ila 100 metre yakınlığı ile hizmet sunuyor. Söz konusu iki motelde de klima, televizyon, WC, duş ve 24 saat sıcak su, internet bulunuyor. Ortopedik yatakları ile kaliteye önem veren işletme, özellikle Temel Motel 2 Avşa Adası’nın Barlar Sokağı’na 50 Metre, Discolar mevkiine ise 250 Metre mesafede. Tüm odalarında bulunan mutfaklarda kendi eviniz gibi yemeğinizi pişirebileceğiniz mutfak araç ve gereçleri bulunan Temel Motel 1 ve 2 Avşa’ya ayak basar basmaz sizleri iskeleden karşılayarak odanıza kadar götürüyorlar.

İrtibat Telefonu: 0(532) 066 95 00

FOTOĞRAF GALERİSİNDEKİ GÖRSELLERİ DAHA BÜYÜK GÖREBİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

3 thoughts on “Temel Motel’den %20’ye Varan Erken Rezervasyon İndirimi!

  1. Bayramda Avşa’ya gelmeyi düşünüyoruz. Gelirsek Temel Motel 1’de kalmak istiyorum. Denize sıfır, temiz ve nezih bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir