Avşa Adası’nda kiralık Motel

Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

Türkiye’nin en yaşanabilir 10 yeri! Video

Paylaş

Özellikle son yıllarda büyük şehirlerden kaçış hızla devam ediyor. Türkiye’nin en yaşanabilir 10 yerini sizin için bulduk. iyi seyirler

Çamlıbel Köyü, Balıkesir

Kaz Dağları’nın eteklerindeki yer alan bu köy, yeşil bir vadiden Edremit Körfezi’ne bakıyor. Son dönemde turist çeken bölge, butik otelleriyle ünlüdür.

Birgi Köyü, İzmir

Yeşil bir coğrafyanın içinde yer alan Birgi Köyü, asırlık ağaçları ve ahşap pencereli evleriyle ile görenleri kendine aşık ediyor.

Boğatepe, Kars

Kışı sevenler için mükemmel bir adres olan Kars Boğatepe, 2300 rakımlı bu dağ köyünde 30-40 hane yaşıyor. Büyükşehirlerdeki kaosundan uzaklaşıp, kafanızı dinlemek için harika bir yer.

Adala, Manisa

Manisa ili Salihli ilçesinde bulunan Adala, Üşümen Tepesi ile Dibek Dağı’nın arasında, Gediz Nehri’nin geçtiği düzlükte kurulmuş. Termal ve kaplıcalar açısından zengin bir bölge olan Adala’daantik çağlardan günümüze uzanan binlerce yıllık tarihin izlerini görebilirsiniz.

Karaburun, İzmir

Ege’nin el değmemiş yerlerinden biri olan Karaburun, eşsiz bir manzaraya sahip. Sarp yollarından dolayı yazın bile kalabalık olmayan Karaburun, İzmir’in en sakin yerlerinden biri.

Azdavay, Kastamonu

Horma ve Valla kanyonunun yer aldığı Azdavay, Ilıca Şelalesi ve Aşıklar Köprüsü ile sizleri bekliyor.

Akpınar, Isparta

Türkiye’nin mavi bayraklı en temiz gölü olan Eğirdir Gölü, manzarası eşliğinde çayınızı yudumlayabilir, eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Orhanlı, İzmir

Bu köyde her şey imece usulü ile yapılıyor. İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı olan köyde bulunan doğa okulunda; Nesin Matematik Köyü, Bademler Tiyatrosu, Tiyatro Medresesi var. Bu okulda sınıf yok, bunun yerine doğanın kendisi değerlendiriliyor.

Artvin Merkez

Yaşanabilirlik düzeyi yüksek bir bölge olarak öne çıkan Artvin’in Merkez ilçesi, İstanbul’un yanı sıra başkent Ankara ve büyükşehir İzmir ilçelerinden bazılarını yaşam kalitesi anlamında geride bıraktı.

Tunceli

Şehir merkezinin birçok bölgesinde gezi parkları oluşturulan Tunceli, yeşili ve maviyi bir arada sunuyor. Ayrıca, Munzur’da jet ski ve gondolla gezinti yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir