Gazete Avşa

Avşa Adası Tanıtım Haberleri

Yener Ciner Gemisi’nin İstanbul, Avşa ve Marmara Adaları Seferleri Başlıyor

Paylaş

yener ciner gemisi

Yener Ciner, bu sezonda İstanbul, Marmara Adası ve Avşa Adası arasında ulaşım hizmeti verecek. İstanbul’dan ilk seferini 1 Haziran’da Marmara Adası ve Avşa Adası’na düzenleyeceği öğrenilen Yener Ciner Gemisi, Zeytinburnu iskelesinden sabah saat 09.00’da hareketle Marmara ve Avşa adalarına seferlere başlayacak.

Hem yolcu hem de araçları taşıyacak Yener Ciner Gemisi, yaklaşık 637 kişi ve 160 araç kapasitesine sahip olduğu belirtiliyor. Ayrıca 92 metre uzunluğunda 18 metre genişliği bulunuyor. Üç ay boyunca Adalara hizmet verecek.

Detaylı bilgi için irtibat telefonları; (Buğra Kaptan)

0266 896 2777 – 0535 764 95 34 – 0544 327 76 74

Bilet Fiyatları şöyle olacak:

Yolcu: 55 TL

Araç: 160 TL

21 thoughts on “Yener Ciner Gemisi’nin İstanbul, Avşa ve Marmara Adaları Seferleri Başlıyor

  1. Çok iyi oldu o gemiyi yaptıran a helal olsun hayırlı olsun neydi o ya ido da 3 saat kapalı kalıyorduk hapis gibi tatilmiz zehir oluyordu insanlar sıkılıyordu iki saat fazla olsun tatilimizi gemide başlayalım pufur pufur hava ala ala çok sevindik tekrar hayırlı oldun istanbullulara

 1. Ben hayatımda böyle rezalet bir taşımacılık görmedim. Tıka basa dolu bir feribot düşünün bilet satılan yerin karşılığında koltuk yok personel felaket utanmadan birde kabadayılık yapıp üstüne yürüyorlar insanın.
  Herşeyi para yapmışlar 3 metrekare bir çocuk oyun alanı yapmışlar 15dk 10₺ istiyorlar oturmaya koltuk bulamadığınız feribotta tavla okey oynamak için bir yer yapmışlar oturmak için girdiğinizde saati 20₺ diyorlar kantinde fiyatlar fahiş resmen soygun yapıyorlar sefer süresi 6 saat dedikleri halde 6 buçuk saatte marmaraya varamıyorsunuz ilk ve son kez kullandığım bu Feribotu birdaha hayatım boyunca kullanacağımı düşünmüyorum…

  1. Aynen katılıyorum üstüne 6 saat denilen yolculuk 8.5 sürdü! Çocuklarla rezil oldum. 6 saat sürüyor dedikleri için bu gemiyle gelmiştim bir daha mı tövbe.

 2. Bu arada asıl yazılması gereken şeyi unutmuşum ilk seferini yapan bu feribota sabah 7 de bindik salona ilk çıkan yolculardan olmamıza rağmen tuvaletleri tarif edebilecek bir kelime bulamıyorum bundan sonraki seferlerde bu feribotu kullanıcak yolculara allah sabır ve kolaylık versin.

 3. Aklı olan bu gemiye binmesin çünkü yolculuk söylendiği gibi 6 saat değil 8.5 saat sürüyor. Diğer rezillikleri zaten başkaları da yazmış tavsiye etmem.

 4. Avşa adasından zeytinburnu na sefer yaptım gemi büyük fakat bi o kadarda yorucu plastik sandalye de 8saat yolculuk oldukca yorucu oldu bizim için .Tuvaletler çok pis kullanılmış ,kantin oldukca pahalı her şey üç katı fiyatta.yolcu bölümü oldukça gürültülüydü okey oynıyanların taş seslerinden çocuklu yolcular huzursuz oldu .gemi içine tamamen bir düzenleme getirilmeli ve daha konforlu olmalı .En azından insana saygı .hele bizler plastik sandalyede oturuyorken insanların döşeme olan koltuklara uzanıp yatmasıda vahimdi.neyse yinede hayırlı ugurlu olsun.

 5. Kendi govdesi, ne gore kucuk motoru olan bu gemiyle seyahatin uzun surecegi belli arkadaslar yormayin kendinizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir